Efektywny Energetyk - Monitoring

Efektywny Energetyk – Monitoring

Bestseller wśród klientów. Dzięki tej usłudze można być spokojnym o wydatki ponoszone za energię elektryczną, ponieważ montaż systemu rejestrującego parametry sieci w odpowiednim czasie pozwoli na wykrycie i zredukowanie kosztów za jej pobór.

System Oszczędzania Energii

Skierowany jest do administracji, korporacji czy przedsiębiorstw, które chcą mieć realny wpływ na bezpieczeństwo swoich wydatków. SOE Efektywny Energetyk gromadzi i magazynuje rzeczywiste informację. My dokonujemy analizy i przedstawiamy rozwiązania, których następstwem są oszczędności rzędu nawet 30%.

Stały monitoring

Poprzez stały monitoring na bieżąco wyłapujemy wszelkie nieprawidłowości, awarie czy też niebezpieczeństwo przekroczenia mocy zamówionej, kontrolujemy istotne parametry sieci, oraz przeciwdziałamy sytuacjom krytycznym, dbając przy tym o bezpieczeństwo i kontrolę Państwa wydatków.

EFEKTYWNY ENERGETYK

Pozwala na sprawne zorganizowanie pracy. Oszczędności uzyskane na energii elektrycznej, można przekierować na inne inwestycje w firmie.

Stały monitoring
Natychmiastowa reakcja
Zgodność z normami
Bieżący nadzór nad wielkością pobieranej mocy biernej
Tworzenie bilansów i raportów
Notyfikacje, alarmy
proton efektywny energetyk

Monitoring energetyczny

System do monitoringu zużycia energii elektrycznej i innych mediów umożliwia zdalny odczyt stanów oraz wskazań liczników, multimetrów, przetworników pomiarowych, modułów rozszerzeń wejść/wyjść i innych urządzeń pomiarowych oraz może w prosty i skuteczny sposób zapobiegać przekroczeniom mocy umownej. Jedną z jego największych zalet jest prostota i szybkość wdrożenia.

Dodatkowo, nasi wyspecjalizowani technicy na bieżąco czuwają nad poborami za energię elektryczną i reagują natychmiast w przypadku wykrycia nieprawidłowości. Efektywny energetyk pozwala na sprawne zorganizowanie pracy, zarządzanie energią a oszczędności uzyskane na energii elektrycznej można przekierować na inne inwestycje w firmie.

Chcesz zamówić monitoring?

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany usługą, napisz lub zadzwoń do nas.

Doświadczenie oraz kompetencje poparte wieloletnią praktyką zapewniają nam zaufanie partnerów biznesowych z kraju i z Europy, a co za tym idzie zadowolenie naszych klientów, którym możemy udzielić wyspecjalizowanej, fachowej pomocy. Poparciem dla naszego doświadczenia i wiedzy są zdobyte certyfikaty między innymi ENERGA. Od 2022r. współpracujemy z TAURON głównym dystrybutorem energii w Polsce.

proton wspolpraca